Зв'яжіться з нами

Давайте обговоримо вашу наступну велику ідею.

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

Шукаєте нові можливості роботи?

  Відбувся осінній екстремальний похід для чоловіків

  В осінньому поході брали участь 135 чоловіків. Вони провели 72 години без годинників, без телефонів, без гаманців, без автомобілів, без додаткової їжі, без цигарок, без алкоголю, без виправдань чи відмовок. Та в ці години вони стикалися із серйозними фізичними, розумовими та духовними випробуваннями.

  Сміливий виклик комфорту та звиклим речам призводить до перезавантаження системи цінностей і людина починає бачити нові горизонти та кращі перспективи в житті.

  «Рік назад восени я вперше взяв участь в осінньому поході. У мене двоє синів і я давно задумуюсь над тим, яким я хочу бути батьком, чоловіком та братом для своєї сім’ї та церкви. Проєкт 4M став для мене більше, ніж просто 72 години в горах, це стало початком змін мене, пізнання себе і глибоке пізнання Творця як мого Батька та Спасителя. Я прийняв декілька рішень, які стали початком прекрасних змін. Великим плюсом є те, що я зміг під іншим кутом поглянути на нас, чоловіків, та братерство, на силу єдності та розуміння, що без Бога так складно щось збудувати насправді міцне. Для тих, хто втомився від рутини, буденності й хоче пережити щось справді особливе − рекомендую», – ділиться враженнями Кузьмич Руслан.

  Випробування відкривають кожному, ким хто є насправді, а також допомагають знайти мету в житті, заради якої варто жити.

  Для завершення походу учасники ХСС (Xtreme Character Challenge) підходять до найвищого місця на Землі – підніжжя хреста, де закінчують своє випробування і стають повноцінними учасниками Руху 4-й Мушкетер.

  Рух 4-й Мушкетер в Україні вже 5 років. За цей час понад 500 чоловіків зі всієї країни стали учасниками ХСС в Карпатах. Різного віку, сімейного та соціального статусу вони обрали зробити екстремальний виклик своєму характеру аби зрозуміти, якими їх задумав та привів у цей світ Бог: відмінними батьками, чудовими чоловіками, благословенними синами.

  Команда руху 4М в Україні нараховує 66 чоловіків. Кожен з них склав посвяту перед Богом та один перед одним на наступний рік служіння, і вже готуються до походу у 2022 році.

  Поділитися

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *