Зв'яжіться з нами

Давайте обговоримо вашу наступну велику ідею.

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

Шукаєте нові можливості роботи?

  В Тернополі відбувся Перший чоловічий молитовний сніданок

  У Тернополі 4 грудня 2021 року відбувся Перший чоловічий молитовний сніданок, який організував Чоловічий Рух України.
   
  У молитві взяли участь представники церков різних деномінацій, релігійних та громадських організацій м. Тернополя та області.
   
  Захід розпочався з молитви, яку звершив Єпископ УЦХВЄ Віталій Яцюк. Далі Адріан Буковинський запропонував звернутися до Євангелії й прочитати 21 розділ Євангелії від Івана. Саме в цьому уривку можна побачити перший молитовний сніданок, Ісус приготував сніданок для своїх учнів. До слова – це був перший чоловічий сніданок з Ісусом.
   
  Після читання Слова Божого усі присутні мали змогу поділитися своїми молитовними потребами й за них помолитися. Усі разом молилися за мир в Україні, щоб Господь відвернув загрозу війни.
   
  Адріан Буковинський звернув увагу на одну з найактуальніших проблем сьогодення – кризу батьківства. В Україні зараз є 7 млн дітей, з них 4 млн. виховуються без тата, або без його участі. Це спричиняє наслідки, які вже впливають на наше сьогодення і ставлять перед нашим суспільством і релігійною спільнотою великі запитання. Що з цим усім робити? Як повернути чоловіків у сім’ю?
   
  Анатолій Якобчук – служитель церкви м. Бережани, та один з лідерів Чоловічого руху України розповів про ініціативу заснування цього громадського об’єднання. На даному етапі уже відбулося 7 зустрічей, на яких уже узгоджений план дій та стратегія розвитку руху.
   
  Чоловічі молитовні сніданки – це один із видів діяльності чоловічого руху. Мета – зійтися разом, помолитися один за одного, створити безпечне середовище для чоловіка і запалити цією ідеєю інших.
  Поділитися

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *