Зв'яжіться з нами

Давайте обговоримо вашу наступну велику ідею.

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

Шукаєте нові можливості роботи?

  Час діяти – в Тернополі відбулася презентація чоловічого руху та запланована благодійна акція

  В Тернополі 11 грудня відбулася конференція, на якій було презентовано ідею Чоловічого Руху України. Активні чоловіки зібралися разом, щоб надихнути один одного й спланувати благодійну акцію з нагоди Різдва.

  Організаторами конференції були Роман Дуркут та Олександр Лотовський з м. Тернополя.
  Захід пройшов під гаслом «Час діяти». В рамках конференції виступив письменник, співзасновник Школи лідера та центру розвитку особистості “Шлях Успіху”. Суспільно-політичний експерт. Директор центру здоров’я “Доктор Голод” – Олег Кушнір.
  Він розповів про свій драматичний життєвий досвід, коли прийшлося кілька разів балансувати на грані життя і смерті. Це допомогло йому побачити важливість розумного підходу до життя і правильного ставлення до свого здоров’я.
  Олег Кушнір говорив про важливість ініціативи і відповідальності. Закликав усіх присутніх до активності і пошуку свого покликання не лише в церковному середовищі, але і в суспільстві.
  Анатолій Якобчук – журналіст, пастор та один із лідерів Чоловічого руху України презентував присутнім ідею руху – Чоловік Слова. Розповів про те, як виникла ця ідея і що можна робити вже зараз, щоб допомогти чоловікам знайти себе і реалізувати себе на повну.
  В Україні чоловіки стикаються з рядом серйозних проблем, які ніхто не вирішує і не збирається. Зокрема йдеться про тривалість життя та здоров’я чоловіків. Чоловіки в середньому живуть на 8-12 років менше ніж жінки. 80% відсотків самогубців – чоловіки. Більшість ув’язнених теж чоловіки. Проблема алкоголізму, наркоманії теж здебільшого чоловічі проблеми. До цього потрібно додати проблеми внаслідок війни, травми, посттравматичний синдром тощо. Приголомшує факт, що чоловіки самоусунулися від виховання дітей, мало того, що залишають сім’ї, але навіть живучи в сім’ї не беруть участі у вихованні.
  Тому Чоловічий рух створюється, щоб дати відповідь на ці виклики і допомогти чоловікам відбутися як чоловік, батько, громадянин. Для того потрібно об’єднати зусилля, зібрати найкращий досвід і створити платформу розвитку і взаємодопомоги, де кожен чоловік може в безпечній атмосфері знайти відповідь на свою потребу і допомогти іншим.
  В кінці конференції було проведено панельну дискусію, у якій взяли участь організатори та головні промовці заходу. Ведучий Роман Дуркут запитував про те, як реально можна допомогти українцям стати більш відповідальними.
  В рамках конференції було запропоновано долучитися до благодійної акції, яка має на меті допомогти дітям сиротам, бо у зрілому суспільстві чужих дітей не буває. Діти з неблагополучних сімей пишуть лист своїх бажань. “Моє Різдвяне бажання”, а учасники чоловічого руху вибирають листи та виконують бажання дітей.
  Вручення подарунків має відбуватись під відеозапис та зі своїми дітьми. Діти благодійників мають вручати подарунки дітям, які потребують тих подарунків. В поле нашого зору потрапляють хлопці, а благодійниками виступають чоловіки, яким не байдужа доля України і які готові вплинути на молоде покоління і допомогти сформувати сильних чоловіків для нашої Країни.
  Тому, якщо ви хочете взяти участь в акції, приєднуйтеся до сторінки на фейсбук, напишіть нам приватне повідомлення про свою готовність і ми вишлемо вам на вибір лист дитини, якій ви зможете приготувати подарунок.
  Чоловік слова – це чоловік дії, приєднуйся.
  Поділитися

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *