Зв'яжіться з нами

Давайте обговоримо вашу наступну велику ідею.

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

Шукаєте нові можливості роботи?

  Депутати пропонують запровадити звання “Батько-герой”

  11 жовтня 2021 р. представники Міжфракційної групи “Рівні можливості” подали до Верховної Ради законопроєкт, пропонуючи заснувати почесне звання “Батько герой” чоловікам, які виховують п’ять і більше дітей (включаючи усиновлених) до восьми років.
  За словами співавторів законопроєкту, чинне законодавство передбачає жінкам, які виховують п’ять і більше дітей до восьми років, може бути присвоєно почесне звання «героїня», тоді як закон не передбачає таких національних нагород для визнання подібного внеску для тата.
  Крім того, законопроєкт передбачає рівність суспільства для чоловіків та жінок. Гарантовано, що їм буде присвоєно звання «Мати-героїня» та «Батько-герой».
  18 травня 2019 року Указом Президента України No 274/2019 встановлено День батька України, який відзначається в третю неділю червня.
  Він сказав, що вважає чоловіків, які належним чином займаються вихованням дітей та докладають усіх зусиль, щоб забезпечити їм належні умови для зростання, освіти, розвитку творчих здібностей та формування моральних і духовних цінностей, також слід винагороджувати державою.
  На думку І. Абрамовича, прийняття законодавчої ініціативи дозволить правильно визначити роль батька у вихованні дітей, сприяти відповідальному батьківству та загалом зміцнити сім’ю як основу суспільства.
  Поділитися

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *