Зв'яжіться з нами

Давайте обговоримо вашу наступну велику ідею.

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше.

Шукаєте нові можливості роботи?

  4M Ukraine – Четвертий Мушкетер

  Це всесвітній рух чоловіків. Звичайні люди, які переживають щось надзвичайне у своєму житті.

  Мушкетери: особисті елітні війська короля. «Один за всіх і всі за одного!» — гасло, відоме нам з дитинства. Вони складали своє життя до ніг короля, але також не шкодували його і одне для одного. Повна довіра побратиму по зброї як за війни, так і за миру. Ах як нам всім не вистачає сьогодні того, що було в них: посвята, воля, дружба, виклики і перемоги! Хоча в душі ми — завжди такі мушкетери!

  «Четвертий Мушкетер» — це християнський рух, який має на меті надихнути серце кожного чоловіка і створити всесвітню хвилю справедливості.

  «Четвертий Мушкетер»
   — це унікальна можливість кинути виклик власним можливостям та примусити наше тіло, розум та душу рухатися в єдності з нашим духом, вистояти у випробуваннях та побувати за межами можливого.

  «Четвертий Мушкетер»
   — це пригода, яка обновить Ваш розум, допоможе перезапуститися і досягти внутрішніх змін, яких так прагне кожен.

  Наразі наша мета вже втілюється в кількох проєктах: «Xtreme Character Challenge» (XCC), «Батько і син», «Muskathlons», «Arise» і «Remote Character Challenge» (RCC).

  В 2008 році з Божого благословення стартував перший XCC, в якому взяли участь вісімдесят голландських чоловіків в Арденах, що на півночі Бельгії. Відтоді більше 30 000 чоловіків з більш ніж 14 країн світу втілили в життя найбільше бажання своїх сердець. А з 2018 року випробувати себе на витривалість мають можливість і в Україні!

  У 2018 році екстремальний похід «4-й Mушкетер» офіційно стартував в Україні і проходить в Карпатах. З тих пір екстремальні вихідні проводяться щороку і вже понад 250 осіб випробували себе в них. Над проведенням і просуванням проєктів 4 М в Україні працює команда з 40 + людей, щоб все було організовано, безпечно та найголовніше — щоб давало мотивацію учасникам жити і служити нашому Королю Ісусу Христу.
  В недалекому майбутньому планується проведення екстремальних походів XCC двічі на рік — навесні і восени.
  Рух 4M поширюється по всьому світу і швидко росте в багатьох країнах Європи, Африки, Близького Сходу, Азії, Центральної та Південної Америки і островів Тихого океану. 4-й Мушкетер має офіційні організації в деяких країнах по всьому світу.
  Поділитися